IT sprendimai Jums ir Jūsų verslui UAB “B-NOVO IT Solutions“
Pagrindinis Kompiuterių remontas Apsaugos kameros GsmStiprintuvai Mobilus internetas Kontaktai
#Kompiuterių

Apsaugos kameros, skirtos lauko ir vidaus patalpoms filmuoti. Siūlome sistemą savo namų apsaugai užtikrinti.

#Apsaugos

Mes  taisome kaip sau!

 Turite problemų su kompiuteriu?

Kompiuteris stringa, persikrauna, nerodo vaizdo, o gal iš viso neįsijungia?

Jūs kreipėtės teisingu adresu!

Tel./faks.     8-45 42 00 31

Mob.   +370 656 56500

GSM

Patikimai sprendžiame mobilaus ryšio problemas visoje Lietuvos teritorijoje. Pažangūs matavimo įrankiai, aukščiausios kokybės sertifikuota RDLine įranga.


Koks mano IP ?
#Pastatas Pagrindinis Hikvision

Mobiliojo interneto tinklai yra populiarūs daugelyje regionų ir daugybė žmonių naudojasi mobiliuoju internetu. Labai dažnai mobilusis interneto ryšys yra vienintelė galimybė turėti internetą toli nuo miestų nutolusiose vietose, tačiau taip pat labai dažnai signalo lygis yra nepakankamas ten, kur jo labiausiai reikia.

Active Antenna

Turėdama ilgametę patirtį pačioje problematiškiausioje mobilaus ryšio perdavimo srityje – judančiose transporto priemonėse, Vokietijos kompanija Funkwerk Dabendorf sukūrė specialų įrenginį, pritaikytą gerinti mobilųjį ryšį pastatuose.

Funkwek Dabendorf aktyvi antena priima silpną UMTS/GSM signalą pastato išorėje, jį sustiprina ir perduoda kabeliu į indukcinį USB modemo laikiklį. Aplink USB modemą yra sukuriamas stiprus UMTS/GSM signalas, leidžiantis naudotis greitu ir stabiliu interneto ryšiu.


 


Mobilaus interneto greičiui yra svarbus ne tik ryšio stiprumas, bet ir vienodas stabilus lygis. Įrenginyje naudojama patentuota kompensavimo ir sustiprinimo technologija leidžia ne tik sustiprinti gaunamą GSM/UMTS ryšio signalą, bet ir preciziškai balansuoti signalo praradimus kabelyje bei jungtyse.

Charakteristika: