IT sprendimai Jums ir Jūsų verslui UAB “B-NOVO IT Solutions“
Pagrindinis Kompiuterių remontas Apsaugos kameros GsmStiprintuvai Kontaktai
#Kompiuterių

Apsaugos kameros, skirtos lauko ir vidaus patalpoms filmuoti. Siūlome sistemą savo namų apsaugai užtikrinti.

Mes  taisome kaip sau!

 Turite problemų su kompiuteriu?

Kompiuteris stringa, persikrauna, nerodo vaizdo, o gal iš viso neįsijungia?

Jūs kreipėtės teisingu adresu!

Tel./faks.     8-45 42 00 31

Mob.   +370 656 56500

GSM

Patikimai sprendžiame mobilaus ryšio problemas visoje Lietuvos teritorijoje. Pažangūs matavimo įrankiai, aukščiausios kokybės sertifikuota RDLine įranga.


Koks mano IP ?
#Pastatas Pagrindinis Hikvision Hikvision

Namams


Biurai, gamyklos, automobilių stovėjimo aikštelės, parduotuvės ir kt. verslo objektai dėl įvairių priežasčių (saugumo, klientų srautų skaičiavimo, procesų sekimo, optimizavimo ir kt.) dažnai stebimi vaizdo kamerų. Platus vaizdo kamerų ir įrašymo įrenginių asortimentas – išsirinksite tinkamiausią variantą jūsų verslo saugumui.

Būdamas įmonės vadovu ar apsaugos viršininku, nebūdami ofise galėsite stebėti ką veikia Jūsų darbuotojai ir kas vykstas įmonės teritorijoje, Jums tereikės turėti įšmanųjį telefoną ar kompiuterį su interneto ryšiu.

Teritorijai stebėti pasitelkiamos funkcionalios IP kameros, kurios gali:


Verslui


Jūsų būstas turėtų būti saugomas, kad saugiai jaustumėtės ir patys. „Hikvision“ stebėjimo sistemos vaizdą fiksuoja 24 valandas per parą. Valdymas ir stebėjimas – itin paprastas net tuomet, kai jūs esate toli nuo namų. Išmaniuoju telefonu arba nešiojamu/stacionariu kompiuteriu Jūs galite prisijungti prie norimos kameros namie, tereikia turėti internetą ir įsirašyti nesudėtingą programėlę. Kameros Jūsų namuose specialiai pritaikomos kiekvienos patalpos vidui ir (ar) laukui, kiemui, Jūsų aplinkai.