IT sprendimai Jums ir Jūsų verslui UAB “B-NOVO IT Solutions“
Pagrindinis Kompiuterių remontas Apsaugos kameros GsmStiprintuvai Kontaktai
#Kompiuterių

Apsaugos kameros, skirtos lauko ir vidaus patalpoms filmuoti. Siūlome sistemą savo namų apsaugai užtikrinti.

Mes  taisome kaip sau!

 Turite problemų su kompiuteriu?

Kompiuteris stringa, persikrauna, nerodo vaizdo, o gal iš viso neįsijungia?

Jūs kreipėtės teisingu adresu!

Tel./faks.     8-45 42 00 31

Mob.   +370 656 56500

GSM

Patikimai sprendžiame mobilaus ryšio problemas visoje Lietuvos teritorijoje. Pažangūs matavimo įrankiai, aukščiausios kokybės sertifikuota RDLine įranga.


Koks mano IP ?
#Pastatas Pagrindinis Hikvision Hikvision

Įsikūrėte pastate, kuriame neveikia mobilusis ryšys, nors vos išėjus į lauką telefonas rodo visas padalas? Greičiausiai signalas yra blokuojamas ir nepasiekia Jūsų telefono. Taip atsitinka dėl naujų statybinių medžiagų – metalo, “sandwitch” plokščių, skardinių dangų, stiklo su specialia danga. Visos šios medžiagos veikia kaip ekranas, atspindi GSM signalą ir beveik nepraleidžia bangų į pastato vidų.

Įsirengėte patalpas rūsyje ir nebegalite naudotis mobiliuoju telefonu? Natūralu, kad kiaurai žemę elektromagnetinės bangos nepraeina. Planuojate naujas statybas ar rekonstrukciją ir žadate naudoti naujoviškas statybines medžiagas? Pasidomėkite pas savo architektą ar tai neįtakos GSM ryšio pastato viduje..


Laimei visos šios ryšio problemos sprendžiamos labai paprastai. Pakanka net nedielio galingumo išorinės antenos, atitinkamo stiprinimo GSM kartotuvo ir tinkamai išdėstytų vidaus antenų, kad galėtumėte nevaržomai naudotis mobilaus ryšio privalumais..

Pastatas nepraleidžia GSM signalo

Toli nuo GSM bokšto

GSM signalas, kaip ir bet kurios elektromagnetinės bangos, silpsta tolstant nuo jų šaltinio. Nors teorinis GSM signalo sklidimo nuotolis yra gana didelis (35km.), tačiau praktikoje toks atstumas pasiekimas retai. Signalui sklisti oru trukdo pastatai, reljefo nelygumai, miškai ar kitos natūralios bei dirbtinės kliūtys. 10km. nuo bazinės stoties yra atstumas, kuris praktikoje retai viršijamas.

Miestuose maksimalus atstumas dar mažesnis. Čia siųstuvai statomi tankiau, tačiau naudojami gerokai silpnesni. Taip norima užtikrinti mažesnę žalingąją spinduliuotę, geresnį pedengiamumą ir didesnį prisijungimų skaičių vienu metu. Tikriausiai ne vienam teko atsidurti situacijoje, kai vos išvažiavus už miesto, kuriame mobilus ryšys veikia puikiai, signalas staiga dingsta, vėliau vėl atsiranda ir veikia normaliai. Taip yra dėl to, kad Jūsų telefonas dingsta iš silpnų miesto siųstuvų tinklo, tačiau dar nėra pasiekiamas galingų užmiesčio antenų. Su šia problema susiduria daugelis priemiesčiuose įsikūrusių firmų ar privačių namų kvartalų.

GSM operatoriai yra pelno siekiančios organizacijos, skaičiuojančios ir taupančios lėšas. Bazinė stotis - tai didelė investicija, todėl natūralu, kad ji nėra statoma ten, kur niekada neatsipirks. Jei esate vietovėje, kurioje vien dėl Jūsų ir kelių Jūsų kaimynų operatoriai nežada statyti GSM bokšto, išeitis viena – įsirengti savo “bazinę stotį”.

Priešingai, nei mobilus telefonas, GSM kartotuvas neturi savo antenos ir faktiškai nėra pririštas prie įprastų nuotolių. Įprastos Yagi ar Logo-periodinės antenos yra šimtus kartų stipresnės už jūsų mobilaus telefono anteną. Naudodami tinklines ar parabolines antenas, mes galime patikimai gaudyti GSM bangas tose vietovėese, kuriose Jūsų telefonas rašo “Nėra ryšio”. Kartotuvas šias bangas dar papildomai sustiprina ir paskleidžia jūsų norimose patalpose ar teritorijoje.

3G kartotuvai

Jei norite patalpose, kuriose silpnas ryšys, naudotis visais mobilaus ryšio privalumais – naršyti išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais, jungti vieną ar kelis USB modemus, jums būtina 3G stiprinimo sistema.

3G stiprintuvai veikia tokiu pačiu principu kaip ir balso ryšio stiprinimo sistemos – išorinė antena sugauna silpną signalą, elektroninis kartotuvas signalą sustiprina ir perduoda vidinei antenai, kuri paskleidžia pakankamo stiprumo bangas patalpoje. Skirtumas egzistuoja tik dažniuose: jei balso ryšys dažniausiai veikia 890-960 MHz ruože, šiek tiek rečiau 1720 – 1860 Mhz ruože, tai 3G bangos Lietuvoje sklinda 1920 – 2160 Mhz dažniais. Pagal tai atitinkamai parenkamos vidinės bei išorinės antenos bei kita stiprinimo įranga.

Būna situacijų, kai patalpose nėra aišku kokie įrenginiai (tik balso, tik interneto ar kombinuoti) bus naudojami. Taip pat nėra žinoma, kokio operatoriaus tinkle veiks balso ar interneto ryšys. Šis klausimas labai aktualus viešosioms patalpoms, prekybos centrams ar tiesiog didesnėms firmoms, kurioje darbuotojai ar svečiai gali susidurti su ryšio problemomis.

Siūlome išeitį – kelių dažnių ryšio stiprinimo įrangą. Dviejų dažnių stiprintuvai gali, pavyzdžiui, stiprinti visų operatorių balso ryšį arba visų operatorių 3G ryšį ir vieno prastai veikiančio operatoriaus balso ryšį. Optimali sistema parenkama žinant poreikius ir kruopščiai atlikus ryšio padengimo tyrimus. Universaliausias sprendimas – trijų dažnių kartotuvai, veikiantys GSM900, GSM1800 ir 3G standartais vienu metu: stiprinami visų Lietuvos operatorių visi dažniai. Belieka teisingai parinkti antenas.